Latest Classifieds in Autopjesë dhe paisje

fellga&guma

Preshevë €0.00

shiten fellgat&gumat + shtrafat me * (195/50/R15) cmimi sipas marveshjes lokacioni:preshev Nr.0628297349

Goma

Preshevë €0.00

Goma : 195,   70,    R14

Goma 2 copa 13 M-S

Preshevë €50.00

Shes dy goma 13 thuaj secte reja vetem afer 100 km te perdorura arsyeja e shitjes vetura jashte perdorimit gomat

Bmw320D 110kw 2002

Preshevë €3,400.00

Automatik Facelift(Rstyling) Guma t dimrit Regjistrim 1 vjet te plote