Latest Classifieds in Elektronika

Sponzorizuar

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5

Preshevë €400.00

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5 Procesor i5 6500 3.2Ghz (4cpu) up to 3,60Ghz  socket 1151 gjenerata e 6-te Ram: ddr4

Sponzorizuar

Playstation 4

Preshevë €280.00

Sony Playstation 4 Slim është 25% më e ndritshme dhe 30% më e vogël se verzionet e tjera. Përmban procesorin

Acer Aspire 5920

Preshevë €120.00

Acer Aspire 5920 Procesor core 2 duo T5550 1.83Ghz (2CPU) Ram 4 Gb Hdd 120Gb  grafika intel Displej 15.4′ lcd

Lojra per ps3

Preshevë €7.00

Shes keto lojra per playstation 3, mund ti shihni ne foto, kontakto ne viber +381628780100

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor pa asni defekt na kontaktoni ne numrin e telefonit

Preshevë €300.00

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor na kontaktoni numrim e telefonit

Quad

Preshevë €1,200.00

Quad elektronik i ri Transportuar prej zvicrre

Shesim iphone4s ne gjendje shum te rregull pas nje gerrith nr 0638773868 na kontaktoni…

Preshevë €80.00

Shesim iphone4s ne gjendje shum te rregull pas nje gerrith.. i ruajshem shumm na kontaktoni ne nr 0638773868

PS3 CD ne Shitje

Preshevë €10.00

Gjitha CD Punojn Perfekt shiten 7 CD te PlayStation 3 : CRYSIS 2 – 2200 din. GRAN TURISMO 5 –

Goma 2 copa 13 M-S

Preshevë €50.00

Shes dy goma 13 thuaj secte reja vetem afer 100 km te perdorura arsyeja e shitjes vetura jashte perdorimit gomat

Makine qepese “Yuki Special”

Preshevë €0.00

Sitet makina qepese “Yuki Special” Makina eshte ne gjendje te rregullt ! Cmimi sipas mareveshjes !

Loading more