Latest Classifieds in Elektronika

Shitet PlayStation 3

Preshevë €100.00

Shitet PlayStation 3 ne gjendje shume te mire Playstation-i permban: -2 gjystika dualshock3 -7 loja (cd) -1 mbushes te gjystikeve

Anten Interneti

Bujanoc €50.00

Anten interneti  50 euro   teknologji e fundit për signal 100% te mirë i përshtatshem edhe për terene te vështira ati

furra per pizza

Preshevë €89.00

h1

Shitet celulari Wiko version 8

Preshevë €100.00

Shitet telefoni Wiko version 8, i ardhur nga Austria, i perdorur shum pak, telefoni eshte ne gjendje te rregullt dhe

shitet telefoni celular WIKO Version 8

Preshevë €100.00

Shitet telefoni Wiko version 8. Eshte i ri i ardhur nga Austria dhe i perdorur shum pak. Punon shum mir

Shitet Mbushës i iPhone 4 për Vetur dhe Futroll me Bateri të Integruar për iPhone 4

Preshevë €10.00

Punojn Perfekt Futroll & Bateri Mbushës për iPhone 4 = 1200 din. Mbajtës dhe Mbushës për Vetur të iPhone 4 =

JVC cd charger

Bujanoc €50.00

Magazine JVC per 12 cd me 6 metra kabell ( per vetura).

Llaptop HP

Preshevë €200.00

Shitet Llaptop Hp Ne gjendje shum te Mire qmimi 200euro i ardhur nga Zvicrra

GUMA GOMA ZVICERANE ME SHUMIC PAKIC GJITHA LLOJET

Medvegjë €1.00

Përshendetje miq kemi mijera goma dhe shumicen e numrave të Gomave i posedoj !? Por nuk kem mundesi të i

Acer Aspire 5920

Preshevë €120.00

Acer Aspire 5920 Procesor core 2 duo T5550 1.83Ghz (2CPU) Ram 4 Gb Hdd 120Gb  grafika intel Displej 15.4′ lcd

Loading more