Latest Classifieds in Elektronika

Golf 5 1.9tdi

Preshevë €4,500.00

Golf 5 1.9tdi Viti 2004 5 shpejtsi Ne gjendje perfekte 4 guma te reja i Servisuar Pa asnje Investim !!!

Quad

Preshevë €1,200.00

Quad elektronik i ri Transportuar prej zvicrre

Agregat LOMBARDINI

Preshevë €800.00

Agregat diesel 10 KW monofaz dhe trofaz i ri pa perdor

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5

Preshevë €400.00

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5 Procesor i5 6500 3.2Ghz (4cpu) up to 3,60Ghz  socket 1151 gjenerata e 6-te Ram: ddr4

IMAC I5 21.5 INC

Preshevë €360.00

IMAC I5 21.5 INC PROCESOR: 2.5 GHZ INTEL CORE I5 MEMORY: 8 GB 1333 MHZ DDR3 GRAPHICS: AMD RADEON HD

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor pa asni defekt na kontaktoni ne numrin e telefonit

Preshevë €300.00

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor na kontaktoni numrim e telefonit

Playstation 4

Preshevë €280.00

Sony Playstation 4 Slim është 25% më e ndritshme dhe 30% më e vogël se verzionet e tjera. Përmban procesorin

Llaptop HP

Preshevë €200.00

Shitet Llaptop Hp Ne gjendje shum te Mire qmimi 200euro i ardhur nga Zvicrra

Acer Aspire 5920

Preshevë €120.00

Acer Aspire 5920 Procesor core 2 duo T5550 1.83Ghz (2CPU) Ram 4 Gb Hdd 120Gb  grafika intel Displej 15.4′ lcd

Samsung J5

Preshevë €110.00

Samsung j5 Çmimi 110 euro komplet me kuti dhe adapter i perdorun shum pak 062589242

Loading more