Latest Classifieds in Elektronika

Shitet Mbushës i iPhone 4 për Vetur dhe Futroll me Bateri të Integruar për iPhone 4

Preshevë €10.00

Punojn Perfekt Futroll & Bateri Mbushës për iPhone 4 = 1200 din. Mbajtës dhe Mbushës për Vetur të iPhone 4 =

JVC cd charger

Bujanoc €50.00

Magazine JVC per 12 cd me 6 metra kabell ( per vetura).

Llaptop HP

Preshevë €200.00

Shitet Llaptop Hp Ne gjendje shum te Mire qmimi 200euro i ardhur nga Zvicrra

GUMA GOMA ZVICERANE ME SHUMIC PAKIC GJITHA LLOJET

Medvegjë €1.00

Përshendetje miq kemi mijera goma dhe shumicen e numrave të Gomave i posedoj !? Por nuk kem mundesi të i

Acer Aspire 5920

Preshevë €120.00

Acer Aspire 5920 Procesor core 2 duo T5550 1.83Ghz (2CPU) Ram 4 Gb Hdd 120Gb  grafika intel Displej 15.4′ lcd

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5

Preshevë €400.00

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5 Procesor i5 6500 3.2Ghz (4cpu) up to 3,60Ghz  socket 1151 gjenerata e 6-te Ram: ddr4

Lojra per ps3

Preshevë €7.00

Shes keto lojra per playstation 3, mund ti shihni ne foto, kontakto ne viber +381628780100

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor pa asni defekt na kontaktoni ne numrin e telefonit

Preshevë €300.00

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor na kontaktoni numrim e telefonit

Quad

Preshevë €1,200.00

Quad elektronik i ri Transportuar prej zvicrre

Shesim iphone4s ne gjendje shum te rregull pas nje gerrith nr 0638773868 na kontaktoni…

Preshevë €80.00

Shesim iphone4s ne gjendje shum te rregull pas nje gerrith.. i ruajshem shumm na kontaktoni ne nr 0638773868

Loading more