Latest Classifieds in Elektronika

Playstation 4

Preshevë €280.00

Sony Playstation 4 Slim është 25% më e ndritshme dhe 30% më e vogël se verzionet e tjera. Përmban procesorin

Golf 5 1.9tdi

Preshevë €4,500.00

Golf 5 1.9tdi Viti 2004 5 shpejtsi Ne gjendje perfekte 4 guma te reja i Servisuar Pa asnje Investim !!!

Samsung J5

Preshevë €110.00

Samsung j5 Çmimi 110 euro komplet me kuti dhe adapter i perdorun shum pak 062589242

Makine qepese “Yuki Special”

Preshevë €0.00

Sitet makina qepese “Yuki Special” Makina eshte ne gjendje te rregullt ! Cmimi sipas mareveshjes !

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5

Preshevë €400.00

Hp elitedesk 800 G2 Tower core i5 Procesor i5 6500 3.2Ghz (4cpu) up to 3,60Ghz  socket 1151 gjenerata e 6-te Ram: ddr4

Goma 2 copa 13 M-S

Preshevë €50.00

Shes dy goma 13 thuaj secte reja vetem afer 100 km te perdorura arsyeja e shitjes vetura jashte perdorimit gomat

Agregat LOMBARDINI

Preshevë €800.00

Agregat diesel 10 KW monofaz dhe trofaz i ri pa perdor

Quad

Preshevë €1,200.00

Quad elektronik i ri Transportuar prej zvicrre

PS3 CD ne Shitje

Preshevë €10.00

Gjitha CD Punojn Perfekt shiten 7 CD te PlayStation 3 : CRYSIS 2 – 1800 din. GRAN TURISMO 5 –

GUMA GOMA ZVICERANE ME SHUMIC PAKIC GJITHA LLOJET

Medvegjë €1.00

Përshendetje miq kemi mijera goma dhe shumicen e numrave të Gomave i posedoj !? Por nuk kem mundesi të i

Loading more