Latest Classifieds in Biznesi dhe punë

Fellga/goma

Preshevë €0.00

Shiten fellgat + shtrafat✴ Çmimi sipas marveshjes Lokacioni:Preshev Nr.0628297349

Inventar dhe paisje per berber

Preshevë €0.00

shiten paisjet dhe inventari per berber i teri ne gjendje te rregullt posedon 3 karrika per qethje dhe gjitha paisjet

Shiten Qizmet Origjinal te ardhura nga Zvicra

Preshevë €1.00

Ne shitje Qizmet firma SG TEX. Origjinal Nr. 44 te ardhura nga Zvicra arsyja e shitjes Numri i madh qmimi

Kujdestare ne Preshevë

Preshevë €600.00

Kerkojm kujdestare per perkujdesjen e nje femije me prinder qe punojn 2 her ne jave. Pastrimi i shtepis duhet te

Inkupator per vezë

Preshevë €0.00

Inkupator per 100 veze

Karrika

Preshevë €12.50

Ne shitje karrige me kembe hekuri galvanizuar (cinkovan) , shume praktike per bare , lokale,  restorante,  oborre per ambjente te jashtme dhe

Cisterna plastike 1000L

Preshevë €70.00

Cisterna plastike 1000 litra, me mbrojtese alumini.Dimenzioni: 1m x 1.20mCmimi 70 euroPer porosija me shume se 3 copa ulje qmimi.