Latest Classifieds in Biznesi dhe punë

Punë në Gjermani

€0.00

Te jeni njohës te gjuhës Gjermane A2 -B1. Banesen rrugen po ashtu veturen e firmes ne dispozicion…. te interesuarit te

Kujdestare, pastruese ne zvicerr

Kosovë €500.00

Kerkoim kujdestare, pastruese ne zvicerr Mund te na kontaktoni ne WhatsApp ose Viber 0041792805367

Karrika

Preshevë €12.50

Ne shitje karrige me kembe hekuri galvanizuar (cinkovan) , shume praktike per bare , lokale,  restorante,  oborre per ambjente te jashtme dhe

Cisterna plastike 1000L

Preshevë €70.00

Cisterna plastike 1000 litra, me mbrojtese alumini.Dimenzioni: 1m x 1.20mCmimi 70 euroPer porosija me shume se 3 copa ulje qmimi.

Inkupator per vezë

Preshevë €0.00

Inkupator per 100 veze

Kujdestare ne Preshevë

Preshevë €600.00

Kerkojm kujdestare per perkujdesjen e nje femije me prinder qe punojn 2 her ne jave. Pastrimi i shtepis duhet te

Shiten Qizmet Origjinal te ardhura nga Zvicra

Preshevë €1.00

Ne shitje Qizmet firma SG TEX. Origjinal Nr. 44 te ardhura nga Zvicra arsyja e shitjes Numri i madh qmimi