Latest Classifieds in Makina

Shes Veturen

Bujanoc €4,000.00

Opel Insignia 2.0 Benzin 160 kw viti – 2009 220.000 km I ardhur nga CH i pa doganuar, per informata

Bmw320D 110kw 2002

Preshevë €3,400.00

Automatik Facelift(Rstyling) Guma t dimrit Regjistrim 1 vjet te plote

golf 4

Preshevë €3,300.00

Auto ne gjendje te rregullt

Opel Meriva 1.7 cdti

€2,600.00

Opel meriva, 1.7cdti, 2004 god. U super stanju. Vladicin han

Shes veturen

Preshevë €2,000.00

Lupo viti 2003 dizel i ardhur nga zvicrra i doganuar , regjistrim,goma te dimrit

opel corsa c

Preshevë €1,550.00

Opel Corsa C 1.7 viti 2003 isuzu motor Tel.Viber : 0038970498406

Shitet Renault Clio 1.5 Diesel 2001

Preshevë €1,500.00

Makina eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte mjaft e ruajtur. Posedon :1.5 Diesel 2001 KlimeFellnetMbyllje centraleABS Numri i kilometrave te kaluara :

Quad

Preshevë €1,200.00

Quad elektronik i ri Transportuar prej zvicrre

Shitet vetura

Preshevë €1,200.00

Shitet vetura golf 3 viti 1993 1.9 td i regjistruar deri ne prrill vetura posedon sistemin e frenimit abs dritaret

Skuter

Preshevë €750.00

Skuter Peugeot i ardhur nga CH i doganur ne gjendje te rregullt 49cc

Loading more