Latest Classifieds in Makina

Shes veturen

Preshevë €2,000.00

Lupo viti 2003 dizel i ardhur nga zvicrra i doganuar , regjistrim,goma te dimrit

Shes Veturen

Bujanoc €4,000.00

Opel Insignia 2.0 Benzin 160 kw viti – 2009 220.000 km I ardhur nga CH i pa doganuar, per informata

Bmw320D 110kw 2002

Preshevë €3,400.00

Automatik Facelift(Rstyling) Guma t dimrit Regjistrim 1 vjet te plote

Shitet vetura

Preshevë €1,200.00

Shitet vetura golf 3 viti 1993 1.9 td i regjistruar deri ne prrill vetura posedon sistemin e frenimit abs dritaret

Shitet Renault Clio 1.5 Diesel 2001

Preshevë €1,500.00

Makina eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte mjaft e ruajtur. Posedon :1.5 Diesel 2001 KlimeFellnetMbyllje centraleABS Numri i kilometrave te kaluara :

Passat b5.5 1.9 TDI

Preshevë €0.00

Shitet vetura passat b5.5 1.9 diesel 2001 highline 96kw 6shpejtesi 24500km. vetura i ka te kryera te gjitha serviset dhe

Opel Corsa C 1.7 dti viti 2003

Preshevë €0.00

Opel Corsa C 1.7 dti ,restayling model, viti 2003 ,i regjistrum deri n’fund t’vitit ka regjistrim , manuel klima, me

Skuter

Preshevë €750.00

Skuter Peugeot i ardhur nga CH i doganur ne gjendje te rregullt 49cc

golf 4

Preshevë €3,300.00

Auto ne gjendje te rregullt

shitet vetura

Bujanoc €0.00

shitet vetura sipas marveshjes vectra 2.0 plin benzin qmimi sipas marveshjes kontakt nr. 0628529662

Loading more