Latest Classifieds in Pjesë dhe paisje

JVC cd charger

Bujanoc €50.00

Magazine JVC per 12 cd me 6 metra kabell ( per vetura).

GUMA GOMA ZVICERANE ME SHUMIC PAKIC GJITHA LLOJET

Medvegjë €1.00

Përshendetje miq kemi mijera goma dhe shumicen e numrave të Gomave i posedoj !? Por nuk kem mundesi të i

Goma 2 copa 13 M-S

Preshevë €50.00

Shes dy goma 13 thuaj secte reja vetem afer 100 km te perdorura arsyeja e shitjes vetura jashte perdorimit gomat

Makine qepese “Yuki Special”

Preshevë €0.00

Sitet makina qepese “Yuki Special” Makina eshte ne gjendje te rregullt ! Cmimi sipas mareveshjes !