Latest Classifieds in Telefona celularë

Shitet celulari Wiko version 8

Preshevë €100.00

Shitet telefoni Wiko version 8, i ardhur nga Austria, i perdorur shum pak, telefoni eshte ne gjendje te rregullt dhe

shitet telefoni celular WIKO Version 8

Preshevë €100.00

Shitet telefoni Wiko version 8. Eshte i ri i ardhur nga Austria dhe i perdorur shum pak. Punon shum mir

Shitet Mbushës i iPhone 4 për Vetur dhe Futroll me Bateri të Integruar për iPhone 4

Preshevë €10.00

Punojn Perfekt Futroll & Bateri Mbushës për iPhone 4 = 1200 din. Mbajtës dhe Mbushës për Vetur të iPhone 4 =

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor pa asni defekt na kontaktoni ne numrin e telefonit

Preshevë €300.00

shitet iphone 6+ 126giga osht i ri pa perdor na kontaktoni numrim e telefonit

Shesim iphone4s ne gjendje shum te rregull pas nje gerrith nr 0638773868 na kontaktoni…

Preshevë €80.00

Shesim iphone4s ne gjendje shum te rregull pas nje gerrith.. i ruajshem shumm na kontaktoni ne nr 0638773868