SHPËRNDAJE

BAle

Osian Roberts ka thënë se Gareth bale mund të mungoj edhe tre javë.
Asistenti i përzgjedhësit të Uellsit, Osian Roberts ka shokuar Real Madridin rreth lëndimit të Gareth Bale.

Ai ka thënë se Bale mund të mungoj edhe për të paktën dy ose tre javë, duke humbur kështu ndeshjen me Romën dhe Atletico Madridin.

“Shpresoj se Bale është gati, por më e rëndësishmja është që lëndimi të mos përsëritet. Do të shohim se çfarë do të ndodhë brenda dy ose tre javësh”, tha Roberts për BBC.