SHPËRNDAJE

Mbrëmë në orët e vona në qendër të qytetit në Preshevë është rrënuar rrethi. Kryetari Arifi në një postim në rrjetin social ka deklaruar se: “Rrethi i Ragmijës”, simbol i katrahurës në qendër të qytetit i takon së kaluarës. Tani pason një zgjidhje e thjeshtë dhe praktike! – shkruan kështu në rrjetin social FB, kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi./presheva.com/

"Rrethi i Ragmijës", simbol i katrahurës në qendër të qytetit i takon së kaluarës. Tani pason një zgjidhje e thjeshtë dhe praktike! ?

Gepostet von Shqiprim Arifi am Dienstag, 23. Oktober 2018