SHPËRNDAJE

Diego Simeone është krenar dhe shumë i lumtur me lojtarët e tij
Trajneri argjentinas, Diego Simeone ka thënë se i vjen keq që nuk mund të klonojë futbollistët e Atleticos.

“Jam krenar dhe shumë i lumtur. Më vjen keq që nuk mund t’i klonojë këta lojtarë”, u shpreh pas ndeshjes Simeone.