SHPËRNDAJE

Luis Suarez ka folur për mundësinë e kalimit të Neymarit në Real Madrid

Javët e fundit është folur vazhdimisht për një kalim të mundshëm të Neymar nga PSG në Real Madrid gjatë verës së ardhshme.

Por, sipas sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez kjo nuk do të ndodhë.

“Unë e njoh dhe e di se si është Neymar. Për momentin unë nuk e shoh atë duke luajtur për Real Madridin”, tha Suarez gjatë një interviste për Marca.

Neymar verën e kaluar u largua nga Barcelona për të kaluar në PSG për 222 milionë euro.