SHPËRNDAJE

Vetëm pak minuta më parë makina e Flori Mumajesit është përfshirë nga flakët. Burimet kanë pohuar se mendohet se bëhet fjalë për një zjarrëvënie të qëllimshme.

Forcat e zjarrëfikëses dhe të policisë kanë mbërritur në vendngjarje. Producenti i njohur para pak minutash ka qenë i ftuar në emisionin “E diela Shqiptare”, shkruan Blitz.al

Ende nuk ka një informacion të detajuar mbi shkakun e zjarrëvënies teksa pritet që policia të zbardhë ngjarjen.