SHPËRNDAJE

Në pikën kufitare tek “Dheu i Bardhë” raportohet se njësiti policor gjatë kontrollit në një autobusë në hyrje të Republikës së Kosovës, në valixhen e të dyshuarit mashkull shqiptar kanë gjetur dhe konfiskuar tri thika dhe një palë dylbi njoftoj policia e Kosovës.
Sipas policisë i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në procedurë të rregullt.