SHPËRNDAJE

Teuta Krasniqi është vazhdimisht e angazhuar në profesion dhe shumë e suksesshme.

Në llogarinë e saj në Instagram, Teuta ka publikuar disa fotografi në të cilat shfaqet më ndryshe prej herave tjera.

Aktorja shfaqet me flokë kaçurrele, për të cilin ndryshim pranoi shumë komente pozitive nga ana e ndjekësve.