SHPËRNDAJE

Canal Plus spanjoll ka transmetuar një video interesant gjatë vikendit dhe lojës së El Classico, ku vërehen reaksionet e fansave të Atletico Madridit, të cilët kanë bë tifozeri për Barcelonën.

Pas humbjes së Real Madridit nga Barcelona, Atletico mori kryesimin e tabelës.