SHPËRNDAJE

OneOfUs

Tifozët e Chelseat nuk duan që Jose Mourinho të largohet.
Menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho nuk po kalon momente të mira me skuadrën e tij këtë edicion, si në Premierligë, po ashtu edhe në Ligën e Kampionëve.

Chelsea sonte mposhti 2:1 Dynamo Kievin dhe kjo ka mjaftuar që tifozët e Chelseat t’i dhurojnë një përkrahje të ngrohtë Mourinhos.

Ata në fund të ndeshjes janë ngritur në këmbë duke duartrokitur portugezin, i cili u ndje i prekur nga kjo përkrahje dhe i përshëndeti tifozët.

لقطة ختام،،، جماهير الستامفورد بريج تحيي مورينيو #chelsea

A video posted by يورو سبورت (@r4sport) on