SHPËRNDAJE

Bale

Tifozët e Real Madridit janë të pakënaqur me Balen, dhe sipas një sondazhi ai duhet të qëndrojë në stol.
Sipas një sondazhi të bërë nga e përditshmja spanjolle, AS, tifozët e Real Madridit e dëshirojnë Balen që të qëndrojë në stol.

Plotë 68.3% të tifozëve të Real Madridit, dëshironjë ta shohin Balen në stol.

Në sondazhin në fjalë, kanë votuar plotë 8352 tifozë.

Uellsiani është duke kaluar në një formë katastrofale, dhe mund të largohet nga Reali në fundin e këtij sezoni.