SHPËRNDAJE

Altina Sejdiu së shpejti do të bëhet nënë. Pavarësisht se flitet prej kohësh se këngëtarja e njohur pret fëmijë, ajo vetë nuk e ka pranuar publikisht. Por, është vëllai i të dashurit të Tunës, Robert Berisha që më në fund ka pranuar se do të bëhet xhaxha.

Robert Berisha ka konfirmuar lidhjen e Patrisit me këngëtaren dhe i ka dhënë gjithashtu fund polemikave se a është apo jo Tuna shtatzënë.

Gjatë emisionit ‘’1 Kafe me Labin’’, Roberi ka konfirmuar lajmin e shumëpërfolur duke i dhënë fund dilemave.