SHPËRNDAJE

ibrahimovic
Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të vendosur për të transferuar sulmuesin e PSG, Zlatan Ibrahimovic.

Daily Star shkruan se, Ibrahimovic është prioriteti kryesor i Unitedit dhe për të arritur shërbimet e tij është gati që t’i ofrojë 300 mijë euro në javë.

Marrëveshja e Ibrahimovicit me PSG skadon në fund të këtij edicioni, ndërsa për të janë të interesuara edhe disa skuadra nga Kina dhe SHBA.