SHPËRNDAJE

Gaitan

Manchester United ka shfaqur interesim për mesfushorin ofensiva të Benficas, Nicolas Gaitan
Drejtuesit e Manchester Unitedit sërish i kanë rikthyer sytë kah mesfushorin ofensiva të Benficas, Nicolas Gaitan.

Por, ekipi nga Premierliga nuk do ta ketë të lehtë ta transferoj lojtarin, ose do të duhet ta paguaj klauzolën, e cila është 35 milion funte (45 milion euro).

Interesim për yllin e ekipit portugez kanë shfaqur edhe Atletico Madrid dhe Zenit St Petersburg.