SHPËRNDAJE

 

Siç shkruan “Sport” katalanas, në listën e largimit te trajneri Valverde janë tre lojtarë, Arda Turan, Paco Alcacer dhe Rafinha.

Ai ka vlersuar se këta lojtarë nuk i duhen dhe se nuk i përshtatetn planeve të tij.

Shitja e këtyre lojtarëve nuk do të shkoj lehtë pasi nuk mund ti kthej të hollat me të cilat i ka blerë.