SHPËRNDAJE

Marco Verratti është kthyer sërish në radarin e Real Madridit
Agjenti i Marco Verrattit, Donato di Campli ka gëzuar skuadrat e interesuara për mesfushorin italian, duke thënë se ai nuk do të qëndrojë tërë karrierën në Paris.

Kjo deklaratë ka bërë që për italianin të interesohet menjëherë Real Madrid, e cila skuadër ka konkurrencë të madhe nga Chelsea, Bayern Munich dhe Juventus.

“Verratti nuk do të qëndrojë tërë karrierën në PSG”, tha Di Campli.