SHPËRNDAJE

Pas një pauze të gjatë Vesa Luma është rikthyer në muzikë.

Këngëtarja e njohur këtë herë është bashkuar me këngëtarin, Denik Prizreni për të sjellur projektin ‘S’paska qenë e shkrume’.

Kënga e cila erdhi me videoklip është shkruar nga Big Basta, me muzikë të Ilir Tolaj ndërsa videoklipi është realizuar nga Black fish Entertainment.

Kjo këngë është tashmë në kanalin ‘YouTube’ dhe pritet të pëlqehet nga adhuruesit e dyshes.