SHPËRNDAJE

Leicester dhe Sevilla kanë vazhduar me paraqitje të mira në Ligën e Kampionëve
Kampioni i Anglisë, Leicester ka barazuar 0:0 në udhëtim me Kopenhagen, duke mos humbur as në ndeshjen e katërt.

Madje, Leicester dhe portieri Kasper Schmeichel nuk kanë pësuar asnjë gol.

Rezultate të tilla ka edhe skuadra spanjolle Sevilla, e cila sot mposhti 4:0 Dinamo Zagrebin, por portieri Rico nuk ka pësuar asnjë gol në katër ndeshje.