SHPËRNDAJE

NdihmaShpejt

Deri tani ende nuk dihet motivet për vetëvrasje e pjestarit të policisë nga Bujanoci, trupi i të cilit është gjetur ditën e shtunë në Vranjë.

Polici 39 vjeçar, siç njoftohet është vetëvarë në shtëpinë e tij në Vranjë.

Pas tij ka lënë gruan dhe tre fëmijë.

Deri tani nuk ka reaksione nga MUP-i dhe as sindikatës policore. /presheva.com/