SHPËRNDAJE

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq është takuar me njerëzit më të afërt të partisë së tij dhe gjatë këtij takimi është vendosur që të mbahen zgjedhjet parlamentare të jashtëzakonshme, shkruajnë mediat serbe, përcjell presheva.com.

Sipas burimeve të mediave serbe, zgjedhjet parlamentare në Serbi do të mbahen me 31 mars./presheva.com/