SHPËRNDAJE

Mesfushori i Barcelonës ka thënë se fitorja e ekipit të tij është me plot merit ndaj Manchester City.
“Kemi pasur posedimin e topit në momente kyçe, kemi kontrolluar lojën dhe kemi shkuar tutje me plot meritë”

“Tifozët kanë qenë fantastik, na kanë përkrahur gjatë tërë ndeshjes dhe ata kanë merita të plota që ne kemi luajtur mirë dhe kemi arritur një rezultat të madh” ka thënë Xavi.