SHPËRNDAJE

Arsenal dhe Swansea Citydo të përballen sot nga ora 16:00, në Emirates, në kuadër të xhiros së dhjetë të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Në këtë ndeshje nga fillimi pritet të luajë Granit Xhaka, derisa Shkodran Mustafi nuk është ftuar fare pasi ende është i lënduar.

Përveç Mustafit, trajneri francez, Arsen Wenger nuk do të mund të llogarit edhe në lojtarët si: Ospina, Welbeck dhe Cazorla, të cilët janë të lënduar. /presheva.com/