SHPËRNDAJE

Yamaha

Tokyo Motor Show 2015 duket se do të jetë interesant këtë vit, këtë vit një kompani e njohur motoçikletash do të prezantoj konceptin e veturës sportive.
Sipas Autocar, e cila citon burime të pakonfirmuara, kompania e mirënjohur Japoneze për prodhimin e motoçikletave dhe dhe instrumenteve muzikore Yamaha do të sjellë veturën koncept e cila do të quhet 4Wheeler (4 Rrotëshi), transmeton Express. Kjo veturë pritet të jetë e ngjashme me Ariel Atom.