SHPËRNDAJE

Projekti është prodhim i Gëzim Lazri nga Diverse Music, ndërsa miksimi dhe masterizimi është bërë Lorenc Aliaj i Avaxus. Xhirimi i videoklipit është bërë nga produksioni Imagine Films.
“Prej se jena nda” titullohet kënga më e re e Yll Limanit që është publikuar me videoklip. Vet këngëtari është kujdesur për muzikën dhe e ka shkruar tekstin e kësaj kënge.[VIDEO]