SHPËRNDAJE

Zyrtarët e Real Madridit kanë identifikuar tifozët që sulmuan lojtarët e klubit.

Janë identifikuar dy tifozët të cilët sulmuan makinat e lojtarëve të Real Madridit.

Tifoz

Gareth Bale, Jese Rodriguez e Sergio Ramos u sulmuan nga dy tifozë pas humbjes nga Barcelona.

E, tani zyrtarët e klubit mbretërore kanë njoftuar se kanë identifikuar dy tifozët dhe ndaj tyre pritet të ketë ndëshkime.

 

https://www.youtube.com/watch?v=VAs2GgKZt3k