SHPËRNDAJE

zyrtare-robinho-me-klub-t-euml-ri_hd

Është raportuar se do të kthehet të luaj në ndonjë klub evropian, por sulmuesi zgjodhi ekipin brazilian.
Robinho do të vazhdoj karrierën edhe zyrtarisht te Atletico Mineiro.

Ish anëtari i Milan-it dhe Real Madrid-it e ka pranuar ofertën e bërë ditë më parë nga klubi brazilian.

Së fundi, Robinho ka luajtur për klubin kinez, Guangzhou Evergrande.