4.5 C
Presevo, Serbia
22.01.2020

LAJME

SPORT

LIFESTYLE

SHËNDETËSI

OPINIONE

Nëse Ragmi Mustafa na siguron bashkim të menjëhershëm me Kosovën atëhere...

Nëse Ragmi Mustafa na siguron bashkim të menjëhershëm me Kosovën atëhere po i bojkotojmë zgjedhjet parlamentare në Serbi, shkruan kështu në rrjetin social fb...

HI-TECH

SHOWBIZ

Është themelues i një brendi të suksesshëm veshjesh, por stilisti Mr.Rex...

Stilisti i njohur vendor, Rexhep Zylfiu, i njohur si Mr.Rex, ka punuar me një numër të madh emrash të njohur nga estrada shqiptare. Ai arriti...

Meghan Markle iu thotë miqve të saj të ngushtë: “Dalja nga...

Meghan Markle u ka thënë miqve të saj të ngushtë se braktisja e familjes mbretërore është gjëja më e mirë që mund t’i ndodhte...

Rihanna me një stil të veçantë, befason fansat!

Këngëtarje e njohur me famë botërore Rihanna, apo siç njihet nga publiku si ‘Badgal Riri’, është një nga personazhet më të njohura dhe më...

INTERVISTA

Intervista me Viola Rrustemin

https://www.facebook.com/preshevacom1/videos/551344998784225/

Intevista me kryetarin e kuvendit, Sami Salihu

https://www.facebook.com/preshevacom1/videos/2720665834655965/

Intervistë me kryetarin e komunës, Shqiprim Arifi

https://www.facebook.com/preshevacom1/videos/2699808396780228/

BOTIME

RELIGJIONI

Weather

Presevo
overcast clouds
0.4 ° C
2.8 °
-1.7 °
47%
1.2kmh
99%
Thu
2 °
Fri
2 °
Sat
3 °
Sun
5 °
Mon
3 °