7.2 C
Presevo, Serbia
04.04.2020

LAJME

SPORT

LIFESTYLE

SHËNDETËSI

OPINIONE

Salihu: Fati i shqiptarëve në Serbi, i lidhur ngushtë me atë...

Fati dhe e ardhmja e ne shqiptarëve në Serbi janë të lidhura drejtpërdrejtë me fatin dhe të ardhmen e shqiptarëve në Kosovë. Një Kosovë me...

HI-TECH

SHOWBIZ

Rita Ora shpjegon skenën e vallëzimit me skeletin në klipin e...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka sjell javën e kaluar klipin e saj më të ri, “How to be lonely”. Kënga është pritur...

Cristiano Ronaldo kujdeset për fizikun e tij edhe gjatë izolimit: Qëndro...

Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo, është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale. Ai vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron 210 milionë ndjekës,...

E guximshme dhe me plot stil, Rita Ora mahnit me dukjen...

Këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Rita Ora, ka njoftuar koleksionin e saj të dytë për Deichmann. I lansuar këtë muaj, koleksioni i ri ‘Pranverë 2020’...

INTERVISTA

Intervista: Arifi: Preshevës iu shtua edhe një dhimbje, po e kërkon...

Kur në gjithë botën fuqishëm po lutohet bashkarisht COVID-19, gjithashtu edhe në tokat shqiptare, me mundësitë e secilit po mundohen ti përballojnë. Edhe pse...

Salihu: Presheva për fatin e mirë pa Covid-19, por, sa do...

Intervistë ekskluzive me Dr.Driton Salihu, drejtor në Shtëpinë e Shëndetit në Preshevë „Ne kemi menduar edhe për të moshuarit tanë. Nëse nuk ka transport,...

Emision me regjisorin Ekrem Sopi dhe drejtorin e Shtëpisë së Kulturës,...

https://www.facebook.com/preshevacom1/videos/794692347676887/

BOTIME

RELIGJIONI

Weather

Presevo
drizzle
7.5 ° C
8 °
6.7 °
93%
2.2kmh
90%
Sun
10 °
Mon
9 °
Tue
11 °
Wed
11 °
Thu
13 °