SHPËRNDAJE

Klubi i famshëm spanjoll, Real Madrid ia ka mësyrë yllit te Interit, Mayro Icardit, raportojnë mediat spanjolle.

Sulmuesi argjentinas është duke kaluar formë jashtëzakonisht të mirë këtë sezon të garave me “Nerazurët”, dhe kjo ka bërë që gjiganti spanjoll të vihet pas tij.

Pak është e besueshme se Icardi do të largohet nga Interi, por një ofertë e majme nga kampionët e Evropës verën që vjen mund ta bind argjentinasin të transferohet në “Bernabeu”.