SHPËRNDAJE

Jennifer Lopez është një emër tejet i suksesshëm në botën e muzikës, aktrimit, dizajnit, vallëzimit, si producente por edhe si sipërmarrëse.

Të gjitha këto atribute i takojnë yllit latin, e cila duket se nuk e ka ndërmend të plaket, shkruan Indeksonline.

Përmes paraqitjeve të saj publike, ajo tregon vazhdimisht se vazhdon të jetë një nga femrat më ‘hot’ në botë.

Në një formë të shkëlqyer trupore dhe me një bukuri natyrale, ajo nuk jep përshtypjen se ka 50 vite.

Së fundmi është paraqitur përkrah partnerit të saj Alex Rodriguez, ku ka shkëlqyer me pamjen.