SHPËRNDAJE

Futbollisti Lorik Cana i ftuar në një emision i cili udhëhiqet nga Luana Vjollca. Në pyetjen që ajo ia ka drejtuar futbollistit se cilën fëmër ka dëshirë ta puth ai. Ai papritmas i është drejtuar asaj duke i thënë se zgjedhja e parë je ti!

Prezentuesja është mahnituar dhe vërehen skuqje në fytyrën e saj. Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni videon./presheva.com