SHPËRNDAJE

Harrojni dhimbjet dhe provoni këtë recetë të thjeshtë dhe shpëtoni nga dhimbjet në kokën tuaj në minuta!

Pak njerëz e dinë se ekziston një metodë që ndihmon praktikisht. Kjo është një metodë e mjekësisë tradicionale dhe popullore, e cila është sot më e kritikuar se e mbështetur.

Ju vendosni nëse ju pëlqen apo jo, por sigurohuni që ju të provoni herën tjetër që ju keni një dhimbje koke dhe na tregoni.

Metoda e propozuar e trajtimit të migrenës është shumë e thjeshtë:

E gjitha çka ju do të duhet është kripë dhe lëng limoni.

Pra, çfarë ju duhet të bëni është të merni një gotë me lëng te shtrydhur limoni dhe shtoni 2 lugë kripë.

Përzieni, pastaj derdhni atë në një gotë të madhe dhe shtoni ujë.

Pasi kjo është e trazuar mirë, vetëm pini të gjithë kupën në të njëjtën kohë.

Shija është e pështirë! Por ky ilaç punon në çast, si të ishte magji!