SHPËRNDAJE

Paco Alcaser nuk është i lumtur në Barcelonë dhe dëshiron të largohet nga Camp Nou
Barcelona gjatë verës së kaluar kishte transferuar sulmuesin spanjoll Paco Alcaser për 30 milionë euro, si zëvendësues i Luis Suarezit.

Por, pa kaluar ende një vit, Alcaser dëshiron të largohet, për shkak se po luan shumë pak dhe fajtor për këtë janë treshja Messi, Suarez dhe Neymar.