SHPËRNDAJE

Medvegja në këto zgjedhje do ketë Alternativën më të mirë, me njeriun e duhur. Këto komente i ka bërë në rrjetin social fb kryetari i degës së APN- së në Bujanoc, Arbër Pajaziti.

Pajaziti ka përshëndetur nismën për formimin e degës së APN- së në Medvegjë dhe përzgjedhjen e zotit Salihu për nominimin e tijë si bartës i listës në zgjedhjet lokale në Mesvegjë.

APN po rritet gjithandej, Ndryshimi nuk ndalet shkruan Pajaziti./presheva.com/