SHPËRNDAJE

Zëvendës kryetari i komunës së Preshevës, Armend Aliu përmes një postimi në fb uron qyetarët për vitin e ri.

Të dashur qytetar të Luginës së Preshevës, Ju uroj nga zemra një Vit të Ri në paqe, me begati dhe me harmoni e solidaritet në familjet e juaja.

Një vit i ri me sfida të reja na pret, por së bashku mund t’ja dalim me sukses për të ardhmen e fëmijëve tanë!

GËZUAR 2020!- thuhet në urimin e zëvendës kryetarit të komunës së Preshevës, Armend Aliu./presheva.com/