SHPËRNDAJE

Policia e Novi Sadit ka konfiskuar 12 kilogram marihuanë dhe ka arrestuar A.S nga Presheva për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike, njofton policia, transmeton presheva.com.

Drogën policia e gjeti mbrëmë në Vrbas dhe ka arrestuar A.S (21) nga Presheva.(presheva.com)