SHPËRNDAJE

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll do të luajë ndeshjen e radhës në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Rusia 2018” ndaj Islandës.

Sulmuesi preshevar Atdhe Nuhiu ka thënë se është i gatshëm dhe pret ti ndihmoj ekipit, kualitet.

Nuhiu ka deklaruar se ka rrespekt për Islandën, por nuk ia ka frikën dhe se në këtë ndeshje do të luhet për 3 pikët./presheva.com/