SHPËRNDAJE

Atletico Madrid ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Lyonit, Alexandre Lacazette
Atletico Madrid ka marrë po’në e sulmuesit të Lyonit, Alexandre Lacazette, i cili po kalon një tjetër edicion të jashtëzakonshëm,

Sipas Cadena Ser, Lacazette nga vera e ardhshme do të jetë futbollist i Atleticos.

Kështu skuadra spanjolle ka mposhtur konkurrencën e Arsenalit dhe Manchetser Unitedit, skuadra po ashtu të interesuara për francezin.