12.5 C
Presevo, Serbia
31.05.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22725 Postimet 1 KOMENTET

Shabani: PVD është duke pushuar

Preshevë, 17 janar 2014 (presheva.com) – Koordinatori i Forumit Rinor të Partisë për Veprim Demokratik (PVD) ne Preshevë, Besim Shabani ka deklaruar se partia...

Bayern kërkon 3 mbrojtës

Pep Guardiola kërkon të bëjë merkato në Barcelonë. E përditshmja gjermane "Bild" ka zbuluar se bavarezët janë të interesuar për mbrojtësin e katalanasve, Gerard...

iPhone 4S, 16Gb, fullunlock

Shes iphone 4S , 16 gb , eshte full unlock . Telefoni eshte i ardhur nga Amerika. Çmimi 250 euro . Per me shum...

Aparat Varitës

Shes aparatin varites osht ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra ka kabell 5 metra qmimi 200 euro per informata ne numrin: 063-1570-605

Sinti Yamaha

Shes sintin yamaha ne gjendje te rregult ose boj ndrrim me telefon Cmimi 120 europer info ne tel: 063-1570-605

Djerrina përtej “Murit Kinez” /pj. II/

Tani që po e ndiqja rrugën që do më nxirte në krahun lindor të lagjes, unë po e shoshisja çeshtjen me gjak të ftohtë...

iPhone 4, ios 6.1.3

Shes iphone 4 full unlock. Me sistem operativ IOS 6.1.3 . Cmimi 200€ . Info/tel- 062/325-208

Liderët e Luginës dështuan me lapidarin!

Lapidari me emrat e dëshmorëve të ish- Ushtrisë Çlirimtare për Preshevë, Mevegjë dhe Bujanoc (UÇPMB), tash e një vit vazhdon të mbetet nën mbikëqyijen...

Messi porosit Neymarin: Kthehu sa më parë, na duhesh

Barcelona nuk ka pasë fat këtë sezonë me lëndimet e lojtarëve më të mirë të saj. Messi sa po është kthyer nga mungesa po...

Tremben zviceranët: Po na ikin shqiptarët

Pranimi i Kosovës që të luaj ndeshje miqësore ne nivel ndërkombëtar i ka "dridhur" edhe mediat zvicërane. E përditshmja zvicerane "Blick" vë në pikëpyetje...