SHPËRNDAJE

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla deklaroi në emisionin Open se prokuroria duhet të hetojë dhe në fund do të duhet të arrestojë përgjegjësit nga përgjimet e Bild, nëse arrihet të gjenden prova për blerje votash.

Nëse ka përgjegjësi penale kushdo që e ka bërë të arrestohet, tha Balla.