SHPËRNDAJE

Bebe Rexha ka qenë pjesë e ndejës së organizuar nga revista InStyle pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve Golden Globes.

Këngëtarja shqiptare kishte zgjedhur një fustan kadifeje dhe dukej për mrekulli në këtë eveniment.

Ndërkaq, edhe fotoreporterët e pranishëm në këtë eveniment janë tërhequr nga dukja e saj duke i realizuar një set fotografik.

“E përsosur”; “E bukur si zakonisht”; “Mbresëlënëse” – janë disa prej komenteve të fansave të saj.

View this post on Instagram

@instylemagazine #goldenglobes

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

View this post on Instagram

Icy cold. 🥶 @yaninacouture #goldenglobes

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on